Maso Předkrmy Recepty

Kandovaná slanina

Ač jsem delší dobu nepřidal žádný recept, tak to neznamená, že jsem na kuchtění zanevřel. To vůbec ne! Ba naopak, jenže na vypisování receptíků a vesměs věnování se celkovému blogu zabírá spoustu času lombok. Člověk si musel určit nějaké priority čemu se věnovat více, čemu méně. Na blog bohužel padla ta horší varianta, věnovat se mu méně. Třeba se mi jednou podaří opět nastartovat chuť k psaní a já v to věřím 모방범 다운로드. Protože kdyby ne, tak už by se rovnou vyplatilo zavřít můj foodblog. A teď k receptíku. Kandovanou slaninu jsem poprvé okusil do receptutrošku jinačích sušenek a teď jsem se ji rozhodl udělat jentak samostatně 원샷 스팀판 다운로드.

Kandovaná slanina

Ingredience (přiměřené množství, 2 plechy)

  • 300 g tepelně neopracované slaniny
  • 8 polévkových lžic cukru

Postup:

1 jwplayer video. Troubu si předehřejeme na 200°C. Jednotlivé plechy si vyložíme pečícím papírem, každý posypeme cukrem. Slaninu rovnoměrně naskládáme na plech a její povrch posype zbylým cukrem 맘마미아2 ost 다운로드.

2 온새미로 다운로드. Plechy se slaninou vložíme do předem předehřáté trouby na 20 minut.

3. Připravíme si na linku pečící papír a nějaké plastové “kleště”, vyndáme si nejdříve plech z trouby a pomocí kleští jednotlivé kousky slaniny pokládáme na připravený pečící papír Gta4 Hangul download. A proč vůbec? Když bychom slaninu nechali vystydnout přímo na plechu, tak by se nám spojil se zkaramelizovaným cukrem a už bychom slaninu z plechu nedostali workshop. Stejným postupem pokračujeme i na druhém plechu.

No a je to. Slaninu můžeme i odložit do lednice. Ideální k příležitostnému nakousnutí či jako appetizer pro návštěvu 🙂

 

Komentářů

komentářů

Doporučené recepty

Jahodový páj

Daddy

Kuřecí nudličky na kari s hranolky

Daddy

Video: Ďábelsky čokoládové brownies

Daddy