Recepty Ryby

Křupavý losos s tatarskou omáčkou

Je to již nějak ten měsíc od přidání posledního receptu. Na vaření jsem jistě nezanevřel a tak přináším jednoduchý recept na opracování lososa 윈체스터 다운로드. Filet z lososa můžete připravit na různé způsoby a já se podělím o tento recept v rámci “delikátní výzvy”#DelikatniVyzva KakaoTalk fish version.

Křupavý losos s tatarskou omáčkou

Ingredience:

  • 4 ks filet z lososa
  • 2 bílky
  • 100 g panko strouhanky
  • 1 ks nadrobno nakrájené cibule (volitelné)
  • hrst nasekané hladkolisté petržele
  • sůl a pepř
  • tatarská omáčka (nejlépe Hellmann’s Delikátní)

Postup:

1 카카오 톡 pc 버전 다운로드. Troubu bez použití funkce horkovzduchu si rozehřejeme na 190°C. Je na nás jestli se zbavíme kůže z filetu nebo ne. Pro tento recept jsem ji odstranil 군림천하 24 다운로드. Na talíř si připravíme panko strouhanku, do které přidáme nasekanou petržel, sůl a pepř. Pořádně promícháme.

02_ingredience

02_smes_strouh

2 Korean tts engine. Každý filet nejdříve vykoupeme v bílcích a následně obalíme ve strouhankové směsy.

3 Download 19 times by Mr. Shen Shine. Obalený losos pokládáme na připravený rošt,můžeme pro chuť ještě posypat cibulkou, ale to je skutečně na nás. Rošt poté pak umístíme do rozehřáté trouby a budeme péct 10 minut 아이튠즈 백업 다운로드.

4 Download abs workouts. Jako přílohu si můžeme připravit zeleninovou oblohu, nebo cokoli máme rádi. Já jsem nic doma neměl, takže jsem použil klasiku v podobě amerických brambor.

5. Jakmile nám uplyne 10 minut, můžeme losos podávat.

Musím říct, že se jedná o velmi jednoduchý recept a hlavně nejen spojení lososa s panko strouhankou, ale i spojení obaleného lososa s tatarskou omáčkou Hellmann’s Delikátní je opravdu originální. Je to svěží a lehké. Určitě doporučuju 🙂

08_losos_kompl

09_losos_kompl

Komentářů

komentářů

Doporučené recepty

Domácí vanilková zmrzlina

Daddy

Jahodový páj

Daddy

Trhané vepřové maso

Daddy