Ovoce Pro děti Recepty

Ovocná svačinka s příchutí manga – Yoyo snack

Nedávno jsme byli na dovolené ve Skotsku. Popisovat ho zde v receptu nemá smysl, ale člověk tam ochutnal mnoho nový věcí. Jedna z nich byla taková ovocná svačinka ve tvaru “jója” Yuyube download. Jedná se takové jemně zapečené závitky a to čistě jen z ovoce, bez přidaných barviv, koncentrátů apod. U nás v republice to seženete taktéž, ale počítejte, že cena bude v přepočtu dvojnásobná Vitamin Water Download.

V tomto receptu si ukážeme, jak si tuhle svačinku vyrobíme doma. Není to úplně věda, ale je pár věcí na které je potřeba si dát pozor c# url로 파일 다운로드. Pro recept jsem použil plech o rozměrech 25cm x 38cm.

To jak bude výsledek mít tloušťku určí množství ovoce. Vyzkoušel jsem jak tenkou verzi, tak i o něco tlustší Share the Gothic download.

Yoyo snack mango

Ingredience (450 g ovoce):

  • 150 g manga
  • 150 g hrušky
  • 150 g jablka
  • med pro doslazení

Postup:

Troubu si předehřejeme na 80°C (60°C v případě horkovzdušné trouby)

Nakrájené ovoce hodíme do mixeru a 2 minuty mixujeme 토모요 애프터 다운로드. Aby nám vznikla bezhrudkovatá tekutá směs.¨

Připravíme si plech na pečení. Můžeme se rozhodnout jestli jej vyložíme pečícím papírem, silikonovou podložkou nebo nepoužijeme nic Zhang Saseed The Tekbon. Já silikonovou podložku nemá, pečící papír jsem zkusil, ten se zkrabatí díky tomu, že je směs tekutá. Tak jsem nakonec nepoužil nic a nalil jsem směs přímo na plech hp 리커버리 매니저 다운로드.

Plech párkrát proboucháme, aby jsme vyhnali plech a 10 minut necháme na stole odpočinout Unreal Engine4. To aby se nám směs rovnoměrně rozprostřela po plechu 🙂

Vložíme do trouby zhruba na 5 hodin. Po 3 hodinách plech otočíme, aby se to rovnoměrně zapeklo surface 복구 이미지 다운로드.

Prstem opatrně dloubneme doprostřed. Směs by neměla být vlhká a ani úplně tvrdá, musíme cítit takový gumový dotyk. Vyndáme z trouby a necháme zcela vychladnout 컴백 5.0 다운로드.

Pomocí nějaké plastové špachtle nebo něčeho obdobného odděláme z jedné strany okraj a pomalu slupujeme z plechu.

Pomocí kráječe na pizzu uřízneme jednotlivé proužky. Ty pak srolujeme a máme hotovo!

Tipy:

  1. Samozřejmě můžeme udělat “širší” verzi. Přidáme tam akorád víc ovoce. Záleží však na velikosti použitého plechu a tak tady v receptu jsou hodnoty určené pro velikost mého plechu 🙂 . Chce si to vyzkoušet rozhodně :)).
  2. Můžeme použít opravdu jakékoli ovoce, například broskve, borůvky, maliny, ostružiny a mnoho mnoho dalšího 🙂

Komentářů

komentářů

Doporučené recepty

Smažená rýže s kuřecím masem

Daddy

Domácí pizza

Daddy

Dýňové koření

Daddy