Recenze

Recenze: Indukční kastrol Castey

Po delší době jedna další recenze. Tentokrát se zaměřím na kastrol značky Castey, který má v základu i svou skleněnou poklici. Pravda, někdo může brát ve skutečnosti tento kastrol jako spíše hlubokou pánev 사운드맥스 다운로드. Tak jako tak i jako pánev to splní účel na jedničku.

Tento kastrol se ke mě dostal před více jak půl rokem. Někdo si může klepat na čelo a říkat si něco ve stylu “Ne každý si může dovolit pánev za dva litry”, ale na tohle platí rčení “Nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci” It's ok to download.

Pokud jste v kuchyní rekreační kuchtík, který vytáhne pánev opravdu jednou za čas, tak dobře, člověk si koupí levnější verzi produktu if she's not by your side. Ale pokud chceme pánev vytáhnout i několikrát za týden, tak určitě stojí za to investovat.

logo castey

Ale zpět k mému kastrolu Han Scissors Greetings. Co je značka Castey? Jedná se o španělskou společnost, kdy její historie sahá ke kořenům až do roku 1544. Dříve se ještě společnost věnovala výrobě zvonů remix os. Castey nyní produkuje kvalitní designové nádobí z litého hliníku, kdy je nádobí opatřeno titanovými nepřilnavými povrchy, díky čemuž jej můžete aplikovat na veškeré druhy ohřevu, včetně indukčních varných desek Chrome 32-bit offline download.

Kastrol Castey

Z hlediska funkčnosti nemám co bych kastrolu vyčetl c# url 이미지 다운로드. Za investici získate kvalitní produkt. Já osobně kastrol vytáhnu i třeba dvakrát týdně a je jedno jestli v něm dělám míchaná vajíčka nebo lívance. Ke kastrolu máte v základu i poklici z tvrzeného skla se silikonovým okrajem, zabraňujícímu poškrábání povrchu nádobí skleněnou poklicí iPhone hotspot.
Silikonové poklice jsou rovněž vysoce odolné a vhodné pro použití v troubě. A tím jsem nastínil další výhodu a to velkou Internet Explorer 11. Kastrol i s poklicí můžete dát i do trouby, což je pecka, protože s obyčejnou pánví moc nepochodíte. Takže do kastrolu naskládáte maso, které dáte do trouby a můžete jej i přikrýt poklicí Hangul Viewer. Takže žádné přikrývání alobalem :).

Takže sečteno podtrženo:

Plusy:

  • Kvalitní kastrol s nepřilnavým povrchem
  • Poklice z trvrzeného skla
  • Široké možnosti použití
  • Možnost vložení do trouby
  • Příjemné silikonové rukojeti
  • Váha

Mínusy:

  • Zatím jsem nezjistil 🙂

1280x134_6

Komentářů

komentářů

Doporučené recepty

Recenze: Food processor KitchenAid 5KFP1335

Daddy

Recenze: Pánev na palačinky Castey? Jistě

Daddy

Recenze: Bezdrátový tyčový mixér KitchenAid Artisan KHB3581

Daddy