Recenze

Recenze: Pánev na palačinky Castey? Jistě

Je to už pár měsíců, kdy se ke mě dostala pánev na palačinky značky Castey. Sám mám již od této značky pánev více jak rok a psal jsem i na ni recenzi již dříve. 

 

Bohužel ne jen v této pánvi, ale i v ostatních hlubokých pánvích palačinky člověk udělá složitě. Proto to chtělo se kouknout po pánvi přímo na palačinky a zkusil jsem vyzkoušet tuto. Základem musela být možnost indukce, což tato pánev splňuje.

První co Vás u této pánve asi překvapí, když ji poprvé uchytíte do ruky je hmotnost. Váží totiž 1,7 kg, což se na pánev na palačinky může zdát hodně. A to i kvůli tomu, že se Vám bude hůře obracet palačinka na pánvi jednou rukou (taková ta frajeřinka). Chce to trochu cvičení, v opačném případě nám postačí klasická obracečka.

Když pominu hmotnost, tak další z věcí co tato pánev umožňuje je odnímatelná rukojeť. Vidím to jako velkou výhodu hlavně v čištění a umývání. Hned je umývání o něco snažší.

Samotná funkce pánve co se týče vedení teploty je skvělá. Pánve Castey totiž vyžadují nízký energetický příkon přičemž však dosahují vynikajícího rozložení tepla po celém prostoru pánve. To je pecka, protože použijete nejen střední, ale i nízké teploty.

Samotná palačinka se na pánvi dělá jednoduše a nepřipaluje se. Samozřejmě jsem na této pánvi palačinku nedělal jen jednou. Ono to ani nejde, protože jakmile si zvyknete při prvním použití na takový komfort, chcete palačinky dělat pravidelněji. Už kvůli dětem. Děti milují palačinky.

Sečteno, podtrženo:

Indukční pánev na palačinky Castey bych ohodnotil 95% kladným hodnocení. Těch 5% negativity bych přiřadil hmotnosti pánve. Ne totiž každému sedne hmotnost do ruky.

Tuto pánev můžete sehnat bez problémů na znackovenadobi.eu

Doporučené recepty

Recenze: Indukční kastrol Castey

Daddy

Recenze: Bezdrátový tyčový mixér KitchenAid Artisan KHB3581

Daddy

Recenze: Food processor KitchenAid 5KFP1335

Daddy